پشتیبانی سئو سایت

پشتیبانی سئو

پشتیبانی سئو

اجازه بدید این مطلب رو کاملا “کاربردی” شروع کنیم، پشتیبانی هر چیزی، هم برای خریدار باید مهم باشد و هم برای فروشنده، حالا تصور کنید ۱ سال برای بالا آوردن سایت در گوگل زحمت کشیده اید، قطعا نیاز به پشتیبانی سئو سایت دارید تا زحمات و هزینه انجام شده برای سایت از بین نرود.

پشتیبانی سئو به معنی ادامه روند دریافت خدمات سئو میباشد که شامل: تولید محتوا و اجراء کردن تکنیک هایی است که هدف آن ها بالا بردن و نگهداری رتبه وب سایت شما در نتایج گوگل است.

فردی که به عنوان پشتیبان سئو شناخته می شود، میبایست تمام تلاش خود را در جهت حفظ و بالا بردن میزان ترافیک وب سایت شما، از موتورهای جستجو به شیوه های منطقی و حرفه ای بکار گیرد و با استفاده از مهارت و دانش خود سایت را در رتبه بالاتر و وضعیت بهینه شده تری در گوگل قرار دهد.

حتی پیشنهاد میکنیم از سئو کار خود، سئو سایت تضمینی بخواهید، اینجا میتوانید بیشتر با سئو تضمینی آشنا شوید.

بیشتر فعالیت شرکت ها و یا نفرات پشتیبان سئو شامل: 1.سئو و بهینه سازی داخلی 2. سئو سایت خارجی می باشد.

کسی که با پشتیبانی سئو کار دارد حتما میداند که کلمه سئو سایت، ترجمه عبارت SEO و مخفف عبارت Search Engine Optimization است. سئو مجموعه کارها و فرآیند هایی است که به سایت ها کمک می کند تا در موتورهای جستجو بیشتر و بهتر دیده شوند. سئو به شکل خاصی بر روی بالا بردن رتبه وب سایت در موتور جستجوی گوگل، bing و … متمرکز می باشد. هرچه میزان رتبه سایت در گوگل بیشتر باشد، به همان میزان بیشتر توسط کاربران دیده می شود. با این حساب افزایش دیده شدن سایت، موجب افزایش درآمد حاصل از آن می شود.

قیمت پشتیبانی سئو سایت

قیمت پشتیبانی سئو سایت

قیمت پشتیبانی سئوسایت

هزینه پشتیبانی سئو

اگر انتظار دارید لیست قیمت یا جدول تعرفه هزینه ها، مانند چیزی که در تصویر بالا میبینید برای قیمت پشتیبانی سئو نیز کسی ارائه دهد، سخت در اشتباه هستید، قیمت پشتیبانی سئو به خدمات پشتیبانی سئو برمیگردد که در ادامه راجع بهش کامل صحبت میکنیم که چه میزان جزییات دارد، اما اینجا توی چند سطر نمونه قیمت پشتیبانی سئو رو میاریم:

 1. تولید محتوای سئو شده : هزینه حدودا 2.500.000 تومان
 2. تولید محتوا + لینک سازی داخلی و خارجی: هزینه حدودا 3.500.000 تومان
 3. تولید محتوا + لینک سازی + سئو فنی: هزینه حدودا 5.500.000 تومان

* توجه کنید در موارد فوق حداقل هزینه ها برای سال 1402 آورده شده و با میزان افزایش حجم کار، هزینه پشتیبانی سئو نیز افزایش می یابد.

* برای مشاهده تعرفه سئو سایت اینجا را ببینید.

در اینجا چند دلیل مهم برای اهمیت پشتبانی شرکت سئو از سایت شما بعد از اتمام قرارداد آورده شده است:

 • حفظ رتبه سایت شما: نتایج سئو شما می تواند به راحتی با گذشت زمان کاهش یابد. پشتیبانی شرکت سئو می تواند به شما کمک کند تا از این امر جلوگیری کنید و رتبه سایت خود را حفظ کنید.
 • آگاهی از آخرین تغییرات سئو: الگوریتم های موتورهای جستجو به طور مداوم در حال تغییر هستند. پشتیبانی شرکت سئو می تواند به شما کمک کند تا از آخرین تغییرات سئو آگاه باشید و مطمئن شوید که سایت شما مطابق با آخرین الگوریتم ها بهینه شده است.
 • رفع مشکلات احتمالی: مشکلات فنی یا محتوایی می تواند بر سئو سایت شما تأثیر منفی بگذارد. پشتیبانی شرکت سئو می تواند به شما کمک کند تا این مشکلات را به سرعت شناسایی و رفع کنید.
 • تجزیه و تحلیل عملکرد: پشتیبانی شرکت سئو می تواند به شما کمک کند تا عملکرد سئو سایت خود را تجزیه و تحلیل کنید و نقاط قوت و ضعف آن را شناسایی کنید. این اطلاعات می تواند به شما کمک کند تا تغییرات لازم را در سایت خود ایجاد کنید تا نتایج سئو خود را بهبود بخشید.

خدمات پشتیبانی سئو سایت

خدمات پشتیبانی سئو

خدمات پشتیبانی سئو سایت

پشتیبان سئو، اقدام به انجام کارهایی می کند که در ادامه مطلب به طور خلاصه آن ها را شرح داده ایم:

 1. تولید محتوا
 2. سئو فنی
 3. سئو داخلی
 4. سئو خارجی

در ادامه هریک را به صورت مفصل توزیح داده ایم.

 1. تولید محتوا: حداقل 2 محتوا در هفته {مهم ترین چیز در اینجا یونیک بودن محتوا میباشد}
 2. سئو فنی: بررسی و تجزیه و تحلیل مسائل تاثیر گذار در بخش فنی وب سایت
 • بهینه کردن کدها

از جمله فاکتورهای مهم و اساسی در سئو وب سایت، بهینه کردن کدهای آن است. یک کد بهینه نشده قادر است سرعت سایت را کاهش دهد و نسبت کد به متن یک صفحه را افزایش دهد. یک پشتیبان سئو همیشه در راستای بهینه سازی کدها قدم بر می دارد تا حجم سایت کمتر شود. گفتنی است که گوگل از نظر مفهومی سایت هایی که از نظر کد، حجم کمی دارند را بهتر درک می کند.

 • بالا بردن سرعت وب سایت

الگوریتم رتبه بندی گوگل دائما در جهت بهبود تجربه کاربری در حال حرکت می باشد. گوگل علاوه بر اهمیت ارائه با کیفیت ترین محتوا به کاربران، سرعت بارگذاری سایت ها را نیز مدنظر دارد. یک سایت با سرعت بالا بی شک تجربه کاربری مناسب تر و بهتر را برای بازدید کنندگان خود ایجاد می آورد. چنان چه کلیه شرایط از نظر تئوری بین دو سایت مساوی باشد، گوگل سایت سریع تر را در رتبه بالاتر نسبت به سایت کندتر جای می دهد، به این دلیل که کاربران به سایت های سریع علاقمند هستند. لازم است بگوییم که مدت زمان بارگذاری یک صفحه بایستی زیر چهار ثانیه باشد.

اگر سیستم مدیریت محتوا وردپرس استفاده می کنید می توانید با بهینه سازی تصاویر و استفاده از پلاگین های کش سرعت سایت خود را به اندازه ی قابل توجهی بهینه سازی کنید. از بهترین افزونه های کش وردپرس می توان به litespeed و wp-rocket اشاره داشت. در صورت استفاده از خدمات پشتیبانی سایت سئو ایران ما به بررسی دیتابیس و هاست شما بهترین افزونه کش را به شما پیشنهاد می دهیم.

 • بهبود نمایش سایت در گوشی های همراه

از جمله فاکتورهای رتبه بندی وب سایت ها، واکنش گرایی آن و نمایش صحیح و درست وب سایت در کلیه دستگاه های موبایل است. یک وب سایت واکنش گرا، تجربه کاربری مناسب تری را در دستگاه های گوشی همراه ایجاد می کند. سایتی که برای دستگاه های موبایل بهینه سازی نشده باشد، به شکل تمام عرض به نماش گذاشته می شود و کاربر جهت مشاهده نمودن آن نیاز به اسکرول افقی دارد.

بهبود نمایش سایت در موبایل

بهبود وضعیت نمایش سایت در موبایل

 • پیاده سازی گواهینامه امنیتی

گوگل مانند کاربران، سایت هایی که امنیت بالایی دارند را ترجیح می دهد. سایت دارای بد افزارهای متفاوت، یک نمونه بارز از وب سایت های ناامن می باشد. البته که هیچ کاربری تمایل ندارد کامپیوتر خود را به واسطه مشاهده یک سایت، آلوده به بد افزار کند. گوگل در چند سال اخیر اهمیت زیادی به وجود گواهینامه امنیتی در وب سایت ها داده است تا جایی که امروزه مرورگر گوگل کروم به کاربران سایت هایی که فاقد گواهینامه امنیتی هستند، هشدار امنیتی می دهد.

پیاده سازی گواهینامه امنیتی

روش پیاده سازی گواهینامه امنیتی

بارگذاری سایت در پروتکل HTTPS به این معنا است که آن سایت به گواهینامه امنیتی SSL مجهز است. پروتکل SSL باعث ایجاد لایه ای امنیتی بین ارتباط کاربر و سرور سایت می شود. از نظر گوگل محافظت نمودن از اطلاعات عبور داده شده بین کاربر و سرور، از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و به همین دلیل است که گوگل امتیازی را در رتبه بندی، برای این نوع سایت ها در نظر گرفته است.

 1. سئو داخلی: بهینه سازی عناصر درونی وب سایت
 • بهینه کردن عناوین صفحه و متا دیسکریپشن

به دو دلیل عنوان و متا دیسکریپشن صفحات وب سایت در سئو مهم می باشند. هر دو داده به گوگل این کمک را می کنند که بهتر به درک محتوای صفحه بپردازد. پشتیبانی سئو جهت بهینه سازی این دو قسمت از کلمات کلیدی در آنها کمک می گیرد. همچنین علاوه بر به کارگیری کلمات کلیدی اصلی، کلمات کلیدی مشابه ای را در آن ها به طور طبیعی استفاده می کند. دومین دلیل اهمیت عنوان صفحه و متا دیسکریپشن این مورد است که در صفحه نتایج جستجو به نمایش گذاشته می شوند و باعث ایجاد تفاوت بین نوع نمایش وب سایت شما با سایر رقبایتان می شود.

از دیگر عوامل موثر در سئو مدرن، نرخ کلیک وب سایت می باشد و این دو داده می توانند باعث افزایش آن شوند. گوگل با دیدن صفحه ای که نرخ کلیکی بالاتری دارد و کاربران پس از ورود به آن مدت زمان زیادی را در آن صرف می کنند، امتیاز بیشتری می دهد و به احتمال زیاد رتبه آن را در نتایج جستجو بالا می برد.

 • بهینه سازی تیترها

گوگل به وب سایت هایی که دارای تیترهای بهتری هستند، امتیاز بیشتری می دهد. به کار بردن از تگ های هدر به خصوص در قسمت محتوای صفحات منجر به ایجاد ساختار در آن می شود. قسمت های اساسی بایستی از تیترهای درشت تر برخوردار باشد و این که هر چه از اهمیت آن کم شود، تیترها نیز به همان میزان کوچک تر می شوند.

این کار در صفحات وب با تگ های هدر H1 تا H6 پیاده سازی می شود. استفاده صحیح و بهینه از تگ های هدر در رتبه بندی صفحات اهمیت زیادی دارد. ما به شخصه تجربیات زیادی داشته ایم که تنها با تصحیح تیترها، رتبه وب سایت تا حد زیادی افزایش یافته است. افرادی که پشتیبانی سئو را بر عهده دارند می دانند که چگونه بایست به بهینه سازی تگ های هدر یک صفحه بپردازند.

 • بهینه کردن محتوا

محتوای متنی یک صفحه اهمیت زیادی در رتبه آن دارد. گوگل توسط ابزارهایی که دارد به بررسی معیارهایی همچون نرخ پرش و مدت زمان حضور کاربران در وب سایت ها می پردازد. چنان چه یک پشتیبانی سئو فقط به بهینه کردن آیتم های قبلی در قسمت سئو داخلی بسنده نماید، نتیجه به دست آمده دارای عمر زیادی نخواهد بود.

محتوای یک صفحه باید از نظر کاربران ارزشمند به حساب آید. فقط لیست کردن خدمات وب سایت تان بدون هیچ گونه توضیح اضافه ای، از نظر کاربر و همچنین موتورهای جستجو ارزشمند نمی باشد. درج نمودن توضیحات بیشتر از خدمات و محصولاتی که دارید می تواند باعث بالا رفتن چشمگیر رغبت کاربران جهت خریداری و استفاده از آن ها می شود.

سئو فنی سایت

روش سئو فنی سایت 1400

پشتیبانی سئو آن هم حرفه ای، باید علاوه بر محتوای متنی از سایر محتواها همچون تصویر و فیلم نیز به صورت بهینه در صفحه استفاده کند. محتوای تصویری باعث افزایش و بالا بردن میزان مشارکت کاربران در سایت می شود.

 1. سئو خارجی: انجام بهینه سازی در خارج از وب سایت
 • فعالیت نمودن در شبکه های اجتماعی

استفاده از شبکه های اجتماعی و فعالیت در آنها تا حد زیادی موجب مطلع شدن کاربران از وجود شما می شود. علاوه بر آن، فعالیت بیشتر یک سایت در شبکه های اجتماعی، باعث انتقال دادن ترافیک بیشتر به آن سایت می شود. همچنین این افزایش فعالیت در برندسازی نقش بسیار مهمی دارد و از این رو می تواند به طور غیر مستقیم بر روی سئو سایت موثر باشد.

 • بک لینک ها

بک لینک ها در واقع در قلب الگوریتم گوگل جای گرفته اند. از دید گوگل هر چه وب سایت از بک لینک بهتر و بیشتری برخوردار باشد، مانند این است که توسط افراد بیشتری تایید می شوند. تعداد بالا و کیفیت بالای بک لینک باعث کسب رتبه بهتر وب سایت در نتایج جستجو می شود. البته این نکته را باید بگوییم که بک لینک سازی پتانسیل زیادی برای اسپم شدن داراست و از این جهت پشتیبان سئو قادر است کمک زیادی در این کار به سایت ها کند.

اگر که پشتیبانی سئو سایت اعتبار زیادی نداشته باشد، بر روی تعداد بک لینک ها تمرکز می کند در حالی که در یک استراتژی خوب سئو، کیفیت بک لینک ها است که بسیار مهم واقع می شود.

 1. توجه به روند سئو طبیعی: افزایش و بالا بردن رتبه وب سایت در نتایج موتورهای جستجو

نکته ای که در این پشتیبانی سئو باید به توجه کند این است که سئو طبیعی وب سایت در کسب و کارهای محلی و بین المللی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. این نوع از سئو روی افزایش و بالا بردن رتبه وب سایت در نتایج گوگل و سایر موتورهای جستجو همچون bing و … متمرکز می باشد. اینترنت پر از مقالات آموزشی در زمینه پیاده سازی سئو طبیعی و همچنین شیوه های بهبود رتبه گوگل می باشد.

تکنیک های این نوع سئو که بدست پشتیبانی سئو وب سایت پیاده سازی می گردد، حاوی بهینه سازی داخلی و خارجی وب سایت می باشد. از مهم ترین این تکنیک ها می توان به مواردی همچون بهینه سازی نمودن عناوین صفحه و متا تگ ها، بهینه سازی کردن محتوای صفحات و همچنین بک لینک سازی اشاره داشت.

مقوله پشتیبانی انقدر اهمیت دارد که وقتی در گوگل سرچ میکنید “پشتیبانی” نام تمام برندها می آید و این نشان میدهد که اگر برند هم باشید، باید پشتیبانی سایت و سئو خود را به تیمی کار بلد بسپارید.

پشتیبانی ایرانسل
پشتیبانی اسنپ
پشتیبانی همراه اول
پشتیبانی رایتل
پشتیبانی دیجی کالا
پشتیبانی سیب اپ
پشتیبانی اینستاگرام
پشتیبانی آنلاین اسنپ
پشتیبانی بانک رسالت
پشتیبانی اسنپ فود
پشتیبانی adsl مخابرات
پشتیبانی adsl مخابرات گیلان
پشتیبانی adsl
پشتیبانی adsl مخابرات تهران
پشتیبانی adsl مخابرات کرج
پشتیبانی adsl مخابرات اصفهان
پشتيباني adsl مخابرات
پشتیبانی asus
پشتیبانی alibaba
پشتیبانی amarkets
پشتیبانی crm
پشتیبانی coinex
پشتیبانی elearn دانشگاه تهران
پشتیبانی hp
پشتیبانی gmail
پشتیبانی jobinja
پشتیبانی nobat.ir
پشتیبانی lms پیام نور
پشتیبانی lenovo
پشتیبانی lte
پشتیبانی listdisk
پشتیبانی kerio maker
پشتیبانی kdt
پشتیبانی kwc
پشتیبانی it
پشتیبانی mvm
پشتیبانی msi
پشتیبانی okala
پشتیبانی wallex

سوالات متداول درباره پشتیبانی سئو سایت

۱آیا پشتیبانی سئو سایت لازم است؟
بله هر سایتی که میخواهد در موتورهای جستجو موفق شود باید پشتیبانی سئو داشته باشد.
۲هزینه ی پشتیبانی سئو سایت کمتر از سئو سایت است؟
به طور کلی میتوان گفت تا ۲۰% کمتر است اما چون رقبا به شدت کار میکنند و هزینه بالا رفته، ممکن است هزینه ی پشتیبانی سئو کمتر از خود سئو نشود
۳وظایف پشتیبان سئو چیست؟
تولید محتوا و لینک سازی صحیح مهمترین کارهای یک پشتیبان خوب میباشد
۴اگر سایت را با رتبه ی ۳ به یک پشتیبان مطمئین و سئوکار تحویل دادیم، چه توقعی از او داشته باشیم؟
بستگی به حجم کار دارد اما معمولا باید در کمترین حالت در همان رتبه سایت را به شما تحویل دهند
4.2/5 - (33 امتیاز)
82 / 100

3 Comments

 1. سارا حسین پور گفت:

  من از خدمات پشتیبانی سئو ایران راضی هستم
  فقط به نظرم کاش جمعه ها هم که ما خونه هستیم
  میشد با تیم سئو ارتباط داشته باشیم

 2. فرانک خدادادی گفت:

  هزینه پشتیبانی سئو سایت + درج روزانه ۲ خبر در سایت رو میخواستم

  حوزه فعالیت واردات نخ از چین، دبی و ترکیه

 3. علیرضا رجبی گفت:

  یه لینکین هم ندارین محض رضای خدا!!!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − 13 =

آموزش های سئو

پربازدیدترین مقالات سئو سایت

ui چیست؟

رتبه سایت

آنالیز سئو سایت

اصطلاحات سئو

سئو گوگل

پروژه های سئو